tvorba www stránok
responzívny webdesign
tvorba eshopu
seo optimalizácia
sluzby
referencie
blog
kontakt

Tvorba web stránok

  • Plánujete vytvorenie web stránky? Isto ste premýšľali o týchto nevyhnutných otázkach

    Nezáleží na tom, či si idete web vytvoriť sami, alebo sa zveríte do rúk odborníkov. Ani na tom, či ide o Vašu prvú stránku, alebo piatu. Rád by som Vás upozornil na zopár bodov, o ktorých je nevyhnutné pri plánovaní webu popremýšľať. Tieto rady sú univerzálne, nie sú zamerané na špecifický obor ani oblasť podnikania, či druh informácií s ktorými chcete pracovať. Je jedno či chcete predávať, alebo len zdieľať svoje koníčky, určite chcete úspešný web. A ten sa nerodí len tak náhodou.

  • Redakčné systémy – tvorte a upravujte stránky aj bez znalosti programovania

    Pokrok ide ruka v ruke s dostupnosťou. V tomto ohľade bežia redakčné systémy vpred úžasne dlhými skokmi. Nielen že sú dostupné úplne každému, kto o ne prejaví záujem, ale ich funkčnosť a možnosti pre tvorbu a správu web stránok sú takmer bez obmedzení.

  • Prvý Joomla day v Prahe, alebo od večera do rána ... a do ďalšieho rána

    Je obdivuhodné, keď sa v našich končinách objavia akcie, ktoré už dlho ľuďom chýbali. Jedným z nich bol nepochybne aj prvý pražský Joomla day, ktorý sa konal v mierne sychravý, no o to bohatší deň. Konkrétne v sobotu 1.3.2014. Prečitajte si zhodnotenie celej akcie, prehľad programu a zaujímavosti.

V krátkosti o tom čo Vám ponúkame, ako pracujeme a čo môžete spoluprácou s nami získať.

Tvoríme web stránky

Tvorba web stránok si vyžaduje individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Každý potrebuje pre svoj web individuálne riešenia. My tieto riešenia spolu s Vami hľadáme a zohľadňujeme pri návrhu a tvorbe web stránky. Sme Vašim obchodným partnerom, ktorému záleží na vašich výsledkoch. Pretože Vaše výsledky, sú našou najlepšou vizitkou a reklamou.

tvorba www stránok

Profi web stránka

Jednoduchosť a prehľadnosť webového dizajnu je jednou z našich priorít. Riešenia vhodné ako pre malé, stredné firmy, živnostníkov, tak i pre väčšie portály či internetové obchody. Nesľubujeme nemožné, no urobíme maximum pre jeho dosiahnutie. Tvorba web stránok podľa štandardov a najnovších trendov v oblasti webového dizajnu.

viac

Živé web stránky

Počet mobilných používateľov internetu narastá. S nástupom mobilného internetu sa začali objavovať nové verzie stránok. Poznáte najnovší trend dneška i budúcnosti? Je ním takzvaný responzívny dizajn. Neobťažujte sa viacerými verziami toho istého webu. Responzívna web stránka Vám zaručí prístupnosť aj z mobilných zariadení bez obmedzení.

responzívny dizajn

Odporučte

Pýtajte sa