tvorba www stránok
responzívny webdesign
tvorba eshopu
seo optimalizácia
sluzby
referencie
blog
kontakt

Tvorba web stránok

V krátkosti o tom čo Vám ponúkame, ako pracujeme a čo môžete spoluprácou s nami získať.

Tvoríme web stránky

Tvorba web stránok si vyžaduje individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Každý potrebuje pre svoj web individuálne riešenia. My tieto riešenia spolu s Vami hľadáme a zohľadňujeme pri návrhu a tvorbe web stránky. Sme Vašim obchodným partnerom, ktorému záleží na vašich výsledkoch. Pretože Vaše výsledky, sú našou najlepšou vizitkou a reklamou.

tvorba www stránok

Profi web stránka

Jednoduchosť a prehľadnosť webového dizajnu je jednou z našich priorít. Riešenia vhodné ako pre malé, stredné firmy, živnostníkov, tak i pre väčšie portály či internetové obchody. Nesľubujeme nemožné, no urobíme maximum pre jeho dosiahnutie. Tvorba web stránok podľa štandardov a najnovších trendov v oblasti webového dizajnu.

viac

Živé web stránky

Počet mobilných používateľov internetu narastá. S nástupom mobilného internetu sa začali objavovať nové verzie stránok. Poznáte najnovší trend dneška i budúcnosti? Je ním takzvaný responzívny dizajn. Neobťažujte sa viacerými verziami toho istého webu. Responzívna web stránka Vám zaručí prístupnosť aj z mobilných zariadení bez obmedzení.

responzívny dizajn

Odporučte

Pýtajte sa